بهترین دوره های اینستاگرام+تحلیل و برسی

بهترین مدرسان اینستاگرام

کسب درامد از اینستاگرام

آیا تا به حال فکر کردید که فعالیت در رسانه‌های دیجیتال به خصوص اینستاگرام چه کمکی به کسب درآمد شما می‌کند؟ می توان ادعا کرد که اینستاگرام  به قدرتمندترین شبکه اجتماعی جهان و ابزاری قدرتمند برای کسب درآمد در دنیای دیجیتال تبدیل شده است و اتفاقا کسب درآمد از آن نیز راه چندان دشواری نیست و برخلاف بازار ارزهای دیجیتال نیاز به دانش خاصی ندارد. تنها مهارت است و تلاش و خلاقیت.

حالا تصور کنید در کنار اینستاگرام شما یک سایت وردپرسی داشته باشید، فروش بسیار فوق العاده ای خواهید داشت و از دو طریق به فروش میرسید، اما این رو توجه داشته باشید که باید فنون فروش در اینستاگرام را بلد باشید تا بتوانید مشتری مورد نظر خود را جذب کنید.

اینستاگرام با تکیه بر تولید محتوی بصری شیوه نوینی از کسب درآمد را برای شما در نظر می‌گیرد و اگر فقط چند لخظه به ما دل بدهید، به شما توضیح می‌دهم چگونه. من در این مقاله بهترین دوره های اینستاگرام در پلتفرم های فارسی زبان را به شما معرفی میکنم.

مراحل کسب درآمد از اینستاگرام:

  1. با فضای اینستاگرام آشنا بشوید: شما باید بلد باشید چگونه استوری بگذارید، یا چگونه پست بگذارید تا صفحه خودتان را به مردم نشان بدهید.
  2. جذب فالور: باید بلد باشید چگونه در مدت زمان کمی به فالور های زیادی برسید، شما میتوانید با یک پیج 10 کایی درآمد خوبی داشته باشید.
  3. تکنیک های فروش: باید بلد باشید که چگونه فالور های خودتان را طی فرایندی به مشتری تبدیل کنید، و محصول خودتان را به آن ها بفروشید.
  4. بلاگری کنید: شما باید با فالور های خود ارتباط بگیرید و رابطه صمیمی داشته باشید، تا آنها به شما اعتماد کنند.
  5. تبلیغات: تبلیغات مهم ترین قسمت فروش است، حالا گذاشتن بنر خود در پیج های دیگر و یا دریافت ورودی از اکسپلور و …

شاید باورتان نشود اما اینستاگرام امروزه پر درآمد ترین پلتفرم دیجیتال بین تمام رسانه هاست که کسب درآمد از آن به طور سرسام آوری ادامه دارد. اما هر چیزی راهی و چاهی دارد. پس اگر به من اجازه بدهید تا در ادامه 10 استاد خبره، کاربلد و قابل اعتماد را به شما معرفی کنم که به شما و کسب و کارتان کمک کرده و چگونگی این پروسه را به شما آموزش می‌دهد.

 

بهترین دوره های اینستاگرام کدامند؟

1-احمد کلاته:

استاد احمد کلاته

استاد احمد کلاته با عشقی وصف ناپذیر به کسب و کار اینترنتی و آموزش در این زمینه کار دامنه‌ی کلاته دات کام را راه اندازی کرده و با پرورش استعدادهای این زمینه، در وبسایت خود تجربیات خود را در زمینه‌ی کسب و کار اینترنتی که در طول ۱۰ سال فعالیتش در آن آموخته، با بازدیدکنندگانش به اشتراک می گذارد.استاد احمد کلاته سالیان سال در این زمینه به کسب تجربه پرداخته و اکنون مشتاق است تا تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

2-علی حاجی محمدی:

استاد علی حاجی محمدی

استاد علی حاجی محمدی که  استارتاپ‌های مشهوری نظیر همیار وردپرس، ژاکت و همیار آکادمی است در چند سال اخیر، فرهنگ‌سازی در زمینه کسب و کار اینترنتی در ایران را هدف خود قرار داده است. استاد حاج محمدی تنها با ۲ هزار فالوور، شروع به یادگیری اینستاگرام کرد و در حال حاضر، تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرامی او به بیش از ۱ میلیون نفر رسیده است. استاد حاج محمدی اتمسفر اینستاگرام را بی انتها دانسته و باور دارد که می‌توان از آن به عنوان ابزارهای حرفه ای کسب درآمد استفاده. این دوره مناسب برای کسانی است که با سرمایه‌گذاری حداقلی به‌دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستند و همچنین خواهان افزایش فروش محصولات و خدمات خود در اینستاگرام هسهستند

3-سعید رهبری:

سعید رهبری-کی خوبه

بنیانگذار آژانس بازاریابی نوین، سعید رهبری، باور دارد که امکان کسب درآمد میلیونی از اینستاگرام وجود دارد، در صورتی که راه و روش‌های کسب درآمد از این شبکه اجتماعی را بلد باشید. در دوره آموزشی کامل اینستاگرام، شما تمامی مراحل از ساخت حساب کاربری تا افزایش تعداد فالوئرها و فروش را یاد می‌گیرید. استاد رهبری به تمامی افرادی که به فعالیت در اینستاگرام علاقه‌مند هستند، راه و روش ساخت اکانت های اینستاگرامی، بررسی اهمیت حضور در اینستگرام و انواع مختلف اکانت و… را آموزش می‌دهد.

4-دکتر امیرحسین فرجی:

دکتر امیرحسین فرجی

  این دوره تحت نظارت آکادمی فرجی بوده که دوره های آموزشی در حوزه های بازاریابی و فروش اینترنتی، اینستاگرام مارکتینگ و برندسازی شخصی برگزار می کند. این آکادمی به مغازه و شرکت هایی که دوست دارند فروش خود را از طریق اینستاگرام افزایش دهند، مدرسان، سخنرانان و مشاوران، صاحبان مشاغل تخصصی، هنرمندان، افراد جویای کار و کسانی که با وجود فعالیت در اینستاگرام، هنوز به نتیجه دلخواه خودشان دست نیافته اند کمک می کند.

5-داوود شریفی:

داود شریفی-کی خوبه

استاد داود شریفی، یک استراتژیست و تسهیلگر فروش در اینستاگرام است و در حوزه بازاریابی و تبلیغات برای حدود ۲۰ سال تجربه و دانش به دست آورده است. او عاشق فروش بوده و از طریق کمک به دیگر کسب و کارها، باعث چندین برابر شدن درآمدهای آنها می‌شود. از سرفصل های دوره ی استاد شریفی میتوان به برندینگ، ویدئو مارکتینگ و… اشاره کرد.

6-علیرضا سخنوران:

علیرضاسخنوران

استاد علیرضا سخنوران یکی از اساتید متمایز در حوزه آموزش ارتباطات موثر و رفتارشناسی است که از سال ۱۳۸۶ به این فعالیت مشغول شده است. همراه با تیم کاری خود، او با برگزاری کلاس‌های حضوری و آموزش عملی، به ترویج فرهنگ استفاده از مهارت‌های ارتباطی و فن بیان در میان افراد و افزایش سطح علمی آنها می‌پردازد. در دوره‌های آموزشی استاد علیرضا سخنوران، سرفصل‌هایی همچون ذهنیت فروش، راه‌اندازی کمپین‌های فروش، روش‌های پیدا کردن محصولات برای فروش، و اصول تبلیغات ارزان در اینستاگرام و افزایش فالوور از صفر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

7-محمدعلی شهبازی:

محد علی شهبازی

آکادمی فارسیان با رهبری محمدعلی شهبازی قصد دارد تا سطح دانش افراد را در زمینه بازاریابی دیجیتال و بهینه‌سازی کسب و کارها در فضای مجازی ارتقا دهد. او به عنوان یک مربی و مشاور تخصصی اینستاگرام فعالیت می‌کند و هدفش این است که با مخاطبانش، سبک زندگی خوشایند و ثروتمندی را پدیدار کند تا در قصه‌های اینستاگرامیشان انرژی و لذت را تجربه کنند و درآمد بهتری برایشان به دست آوردند. این دوره برای فروشندگان و صاحبان مغازه‌هایی طراحی شده است که می‌خواهند محصولات خود را در اینستاگرام به فروش برسانند و همچنین برای افرادی که می‌خواهند به عنوان اینفلوئنسر، بلاگر و ولاگر موفقیت‌آمیز باشند، مفید خواهد بود.

8-دکتر کاویانی:

دکتر کایوانی

دکتر کاویانی رازهای کسب و کار در ایران را می‌شناسد و با داشتن چند پیج قدرتمند در اینستاگرام سعی می‌کند به مخاطبان خود کمک کند تا به صورت حرفه‌ای و متناسب با بازار ایران، در اینستاگرام فعالیت کنند. در این دوره، ایشان به شما یاد می‌دهد که از اینترنت و اینستاگرام هم می‌توانید کسب درآمد میلیونی داشته باشید و آن را به یک کارخانه پولسازی برای خود تبدیل کنید.

کلیک کنید: “بهترین دوره های زبان انگلیسی در ایران

9-امیرعلی رستمی:

امیر علی رستمی

استاد امیرعلی رستمی، بنیانگذار آکادمی جولد، باور دارد که استوری اینستاگرام، پرسودترین ابزار جهان است. او می‌خواهد به مخاطبانش کمک کند تا با استفاده از این ابزار، درآمد کسب کنند. امیرعلی می‌گوید که شرکت در دوره فانوس به شما کمک می‌کند تا به راحتی کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده و به درآمد پایدار برسانید. این دوره برای افرادی مناسب است که در شرایط اقتصادی بد و همچنین شرایط کرونا، به دنبال یک منبع درآمد غیرفعال هستند.

10-علی پیوند شاه محمدیان:

علی پیوند شاه محمدیان

علی، مشهور به “مستر پیوند”، یک کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات است که در حوزه کسب و کار دیجیتال و همچنین به عنوان یک مربی و کوچ به اندازه بیش از ۱۰ سال فعالیت دارد. او سعی می‌کند تا از تجربیات گذشته خود بهره بگیرد و اطلاعاتش را به افراد، سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در فضای دیجیتال فعالیت می‌کنند، ارائه دهد تا بتوانند کسب و کار خود را ایجاد و گسترش دهند. این دوره برای دو گروه از افراد پیشنهاد می‌شود: اول، کسانی که به بلاگری تخصصی علاقه‌مند هستند و می‌خواهند از برندسازی شخصی خود درآمدزایی کنند؛ دوم، علاقه‌مندان به فعالیت در حوزه واینری داخل اینستاگرام هستند و می‌خواهند از طریق تبلیغات درآمدزایی کنند.

 

چه نمره ای می دهید؟

4.6/5
amin

amin

از کودکی علاقه به یادگیری و آموز دادن بودم تا اینکه ایده ای به فکرم آمد و آن کی خوبه بود... در کی خوبه به معرفی بهترین های هر حوضه میپردازیم

One thought on “بهترین دوره های اینستاگرام+تحلیل و برسی

  1. اشتراک ها: بهترین دوره های آموزش وردپرس در ایران – کی خوبه

  2. اشتراک ها: بهترین دوره های آموزش وردپرس در ایران – کی خوبه

  3. اشتراک ها: بهترین دوره های آموزش وردپرس در ایران - کی خوبه

  4. اشتراک ها: بهترین دوره های آموزش وردپرس - کی خوبه

  5. اشتراک ها: بهترین سئوکاران ایران+ تحلیل و برسی⭐ - کی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترینها

بهترین کلاس های کنکور انلاین-min
دسته‌بندی نشده

بهترین کلاس های کنکور (آنلاین)

در دنیای امروز، تحصیلات بالا و ورود به دانشگاه های معتبر، برای جوانان بسیار اهمیت دارد. یکی از راه های معمول برای آمادگی در کنکور،

پزشک و سلامتی

بهترین کلینیک بوتاکس

یکی از مواردی که در حال حاضر در صنعت زیبایی بسیار محبوب شده است، انجام عمل بوتاکس است. بوتاکس یک روش غیرجراحی است که برای

ده تا از بهترین سالن های زیبایی-min
دسته‌بندی نشده

 بررسی بهترین سالن های زیبایی در تهران

مقدمه: صنعت زیبایی و آرایش در دنیای امروز با رونق فراوانی مواجه است. هر روزه تعداد زیادی از افراد به دنبال یافتن بهترین سالن های

بهترین دوره های فتوشاپ در ایران
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

بهترین دوره فتوشاپ ایران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی برای گذران زندگی، نیاز به ایجاد مهارت و توانایی های خاصی در خودمون هستیم و باید در جهت بالا بردن ظرفیت

ده تا از بهترین رستوران های تهران
رستوران ها

ده تا از بهترین رستوران های تهران

کلان شهر تهران با وجود اینکه شهر شلوغ و پر جمعیتی است پیدا کردن غذاهای خوش رنگ و لعاب اصلا در آن کار دشواری نیست.

بهترین سایت های خرید قهوه
سایر فروشگاه ها

بهترین سایت های خرید قهوه

تاریخچه قهوه درگذشته قهوه اولین بار در شهری به نام کافه در اتیوپی یافت شده است که نام قهوه نیز از همین شهر گرفته شده

دسته‌بندی نشده

بهترین دوره های آموزش عکاسی در ایران

مزایای تحصیل در رشته عکاسی چیست؟ آموزش عکاسی می تواند دنیایی از فرصت ها را باز کند. عکاسی می تواند به بیان خود و همچنین

ده تا از بهترین دوره های پریمیر در ایران
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین دوره های پریمیر در ایران

برنامه ویرایش ویدیو پریمیر بین شرکت های رسانه ای و تولیدکنندگان فیلم محبوب است. کلاس‌های پریمیر شروع به کار با این نرم‌افزار را آسان می‌کند،

ده تا از برترین استاد های ارزدیجیتال
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین استادهای آموزش ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چیست؟ ارزهای دیجیتال یا ارزهای الکترونیکی نوعی ارز اینترنتی هستند که بر اساس تکنولوژی بلاکچین ساخته شده‌اند. این ارزها مستقل از بانک‌ها مانند

موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین بازاریاب های داخل تهران

بسیاری از کسب و کارها می توانند سایت های تجارت الکترونیکی آزمایشی را بدون سرمایه گذاری قابل توجه راه اندازی کنند. با این حال، ایجاد

ده تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس با موبایل

در دنیای امروز، عکس‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین رسانه‌ها شناخته می‌شوند. با پیشرفت فناوری، امکاناتی برای ویرایش عکس‌ها با استفاده از موبایل‌ها نیز فراهم

بهترین سایت های خرید لباس زنانه
سایر فروشگاه ها

بهترین سایت های خرید لباس زنانه

در سال های اخیر، خرید آنلاین به طور فزاینده ای محبوب شده است و فهمیدن چرایی آن کار مشکلی نیست. خرید آنلاین لباس زنانه چندین

عضویت در خبرنامه

مطمئن باشید که هرگز از سمت کی خوبه ایمیل‌ یا پیامک های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.

آشنایی با کی خوبه

کی خوبه یک سایت حرفه ای در برسی فروشگاه ها و خدمات داخل ایران است و اطلاعات خود را به سختی جمعاوری کرده و در کار خودش بسیار حرفه ای عمل میکند.

kikhobeh 2023