بهترین دوره های زبان انگلیسی فاش شد+تحلیل و برسی⭐

بهترین مدرس های زبان در ایران

بهترین دوره های زبان انگلیسی

امروزه با پیشرفت هایی که در سراسر دنیا رخ داده مردم هر کشوری یک یا چند زبان برای برقراری ارتباط باهم دیگر را دارند ،و زبان مشترکی که بتونه بین این کشورها ارتباط برقرار کنه امروزه زبان انگلیسی است. جالب است بدونید که زبان 35 کشور جهان انگلیسی است . در این مقاله کی خوبه بهترین دوره های زبان انگلیسی و راه های یادگیری سریعتر زبان انگلیسی را به شما ارائه خواهد داد.

 یادگیری زبان جدید:

یادگیری زبان جدید، یادگیری یک تجربه کاملا متفاوت است. این تجربه باهیجانات متمایز، اصطلاحات و معانی متفاوت همراه است .این ویژگی ها تنها جزئی از پیچیدگی یک زبان هستند. یادگیری، ذهن را به سمت شناخت ساختار جدید هر زبان هدایت می کند. ذهن در حین یادگیری زبانی متفاوت، از منابع ایده پردازی متفاوت استفاده می کند و مهارت های بیشتری در خواندن، مذاکره و حل مسئله و… کسب می کند .

مزایای یادگیری زبان جدید چیست؟

تلاش برای یادگیری زبان جدید باعث افزایش IQ و نوآوری می شود، یادگیری زبان جدید، مستلزم آشنایی با واژگان، قوانین و استفاده از این اطلاعات ذخیره شده در ارتباطات است. همه ی این موارد به تمویت ذهن کمک می کند. مطالعه در مورد موضوعات ناشناخته، ذهن آنها را پرورش داده، بر آگاهیشان افزوده و یاد گرفته اند که متفاوت تر به موضوعات نگاه کنند و همچنین تاخیر در آلزایمر و زوال ذهن ،آشنایی با فرهنگ های مختلف،بهبود توانایی تصمیم گیری و….

چرا زبان انگلیسی؟!

باید به این نکته توجه داشت که زبان انگلیسی یک زبان مشترک، بین المللی و شناخته شده می باشد. به عنوان مثال دو نفر از کشورهای مختلف معمولاً از زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک برای برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کنند.

و همین باعث می شود که همه برای برقراری ارتباط در سطح بین المللی خود را به زبان انگلیسی مسلط نمایند. آشنایی به این زبان به شما کمک می کند تا بتوانید با افرادی از کشورهای مختلف در سراسر جهان صحبت و تعامل نمایید.

ظهور زبان انگلیسی به عنوان یک زبان جهانی و همچنین اهمیت یادگیری آن غیر قابل انکار می باشد ، و در اینجا سایت کی خوبه میخواهد در ادامه برای شرکت در دوره های زبان انگلسی کمک بزرگی به شما بکند تا خیلی سریع و راحت دسترسی پیدا کنید.

یکی دیگر از دلایل مختلف یادگیری زبان مهاجرت است ، مهاجرت به کشور های دیگر شاید اسان باشد اما مهم آن است که بتوان با مردمان آن کشور هم ارتباط برقرار کنید برای مثال اگر به خواهید به استانبول مهاجرت کنید باید زبان آنجا را بلد باشید اما اینگونه برای مهاجرت به هر کشوری باید یک زبان مخصوص انها را یادبگیرید ولی با یادگرفتن زبان انگلیسی میتوانید در تمام کشور ها تعامل برقرار کنید.

حالا که بحث استانبول شد میتونید با کلیک روی من از این سایت ها بلیط استانبول بگیرید!

چگونه سریع تر زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

زبان انگلیسی به گونه است که اگر میخواهید برای همیشه کلمات و جمله ها و گرامر ها در ذهنتان بماند به تمرین بالایی نیاز دارد، برای مثال شما اگر در هفته ای یک روز زبان بخوانید و 4 ساعت مداوم بخوانید تاثییر نداشته باشد ولی اگر روزانه 2 الی 30 دقیقه زبان انگلیسی را تمرین کنید قطعا به نتیجه دلخواهتان میرسید.

در یادگیری زبان انگلسی مهم استمرار است، به نظر شما چرا کسانی که مهاجرت میکنند به سرعت زبانشان قوی میشود؟ برای اینکه آنها درگیر زبان انگلیسی شده اند و هروز با کلمات بیشتری آشنا میشوند، آنها مداوم درگیر زبان انگلیسی هستند همین نکته باعث شده است که افرادی مهاجرت میکنند به سرعت زبانشان تقویت شود.

 

دیدن فیلم های انگلیسی

فیلم های انگلیسی هری پاتر

نکته بعدی دیدن انیمیشن ها، سریال ها، کارتون های انگلیسی است، ببینید شما در کلاس های زبان لهجه معمولی دارید و فقط خودتان و کسانی که مثل شما دارند زبان کار میکنند متوجه منظور و لهجه خودتان میشود، و اگر به همین لهجه عادت کنید در ادامه ضرر بسیاری خواهید کرد، اگر یکبار یک فیلم و یا سریال انگلیسی بگذارید قطعا یا اصلا متوجه نمیشوید یا خیلی کم متوجه میشوید.

پس فیلم دیدن بسیار کمک شما کرد و شمارا با لهجه های درست آشنا میکند، اینکار دایره لغات شما بالا برده و بر روی speaking شما و listening شما تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت؛ بهتر است در شروع کار از فیلم های کوتاه و سبک شروع کنید تا گیج نشوید.

 

گوش دادن به موسیقی انگلیسی

یادگیری زبان با آهنگ انگلیسی

 

 

آهنگ های انگلیسی گوش کنید، البته آهنگ های انگلیسی رو فقط گوش کنید و برقصید فایده ندارد، در صورتی فایده دارد که آن آهنگ را کالبدشکافی کنید، شما باید متن آهنگ را پیدا کنید و به طور کامل برسی کنید و معانی آن را یاد بگیری وحالا بعد از یادگیری معانی آهنگ را پلی کنید و به یادگیری خود ادامه دهید.

 

خواندن داستان های انگلیسی

داستان های انگلیسی

داستان های انگلیسی بخوانید، خواندن داستان های انگلیسی علاوه بر جذابیتش بر یادگیری سریع تر زبان انگلیسی شما تاثیر مستقیم خواهد داشت، البته بهتر است که در شروع از استوری بوک های ساده شروع کنید تا بتوانید بخوانید و از خواندن داستان های انگلیسی زده و ناامید نشوید.

واقعیت انگیزه حرف اول را میزند، شما اگر انگیزه بالایی داشته باشید میتوانید خیلی بهتر یادبگیرید و برایتان تفریح باشد و از یادگیری لذت ببرید، و در سرعت یادگیری شما تاثیر خواهد گذاشت.

 

 

10 تا بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی

 

1-دوره های آموزشی ایرانیان

دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه زبان ایرانیان به صورت ترمیک و فشرده برگزار میگردد. شرکت در دوره های ترمیک با توجه به داشتن زمان کافی برای یادگیری، می تواند در تثبیت بهتر لغات و دستور زبان انگلیسی برای تمام رده های سنی مفیدتر از دوره های فشرده باشد.

آدرس : ضلع شمالی کاخ نیاوران، اول دوراهی کاشانک، جنب کتابفروشی صادلی، پلاک ۵۹۲

تلفن: 20100212120 – 20103150130  

2-دوره های زبان مرتضی جاوید

مرتضی جاوید ملقب به سلطان حافظه ی ایران؛ تنها ایرانی رکورددار حافظه جهان در گینس ، بنیانگذار آموزش واژگان خارجی بدون فراموشی با روش LWF و IMT به شماره ثبت ۱۴۲۹، مبتکر سریع ترین روش یادگیری مکالمه بدون فراموشی با متد Substitution Drill و مبتکر تکنیک های نوین پرورش حافظه، هوش و خلالیت در ایران است که تا کنون بیش از 30 محصول پرفروش در زمینه های زبان ، حافظه و روان شناسی داشته است.

شماره تماس:

۰۲۱-۲۲۲۶۲۰۲۲

3-دوره های زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان، با دپارتمانی متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران برگزار کننده کلاس زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان ترکی، زبان فرانسه، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی و … ویژه تمامی سنین میباشد. در موسسه زبان اسپیکان بعنوان بهترین آموزشگاه زبان علاوه بر کلاس زبان حضوری، کلاسهای آنلاین برای سراسر ایران و جهان برگزار میگردد.

آدرس شعبه مرکزی:

یوسف آباد – خیابان فتحی شمالی – ما بین خیابان بیستون و میدان سلماس -پلاک 122

تلفن: 02188017039

4-دوره های زبان نگار

آموزشگاه زبان نگار برای شما در هر جای ایران و دنیا که باشید با استفاده از جدیدترین دستاوردهای آموزش آنلاین، شرایط برگزاری کلاس های آنلاین را فراهم کرده است. اگر شما متقاضی آموزش آنلاین زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی، روسی، اسپانیایی، عربی و … هستید ما دراینجا همه شرایط را برای آموزش کاملاً حرفه ای و منحصربه فرد برای شما فراهم کرده ایم.

آدرس: تهران، میدان انملاب کارگر شمالی، نبش کوچه عبدی نژاد، پلاک۵۲، زبان نگار

تلفن:

۰۲۱۴۳۹۴۲ – 02188956582 – 02188973684 – 02188996034

5-دوره های ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بهره مندی از سخت افزار و پلت فرم بسیار جذابی در حال ارایه دوره های آموزش آنلاین زبان میباشد.این مرکز با بهره مندی از امکانات بسیار ایده ال و همکاری با کادری بسیار حرفه ای و آشنا بر تکنیک های آموزش آنلاین و همچنین دارا بودن سابمه بیش از ۲ سال ارایه دوره های آنلاین ، بهترین کلاس آنلاین را برای تمامی زبان های خارجی ارایه مینماید.

آدرس شعبه مرکزی:  

بالاتر از میدان ولیعصر ، بعد از تماطع زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک 08

تلفن: 88854207-021

6-دوره های گاما

آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد  و اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم راه برای جبران آن وجود خواهد داشت. به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند برای زبان آموزی که تمام قدم ها را برداشته ولی نتیجه نگرفته و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را آموزش میدهد.

ادرس دفتر مرکزی :  شیراز- خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه ۹۱

تلفن: ۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲

7- دوره های آفاق

تمامی مطالب آموزشی در موسسه زبان آفاق به صورت اختصاصی تهیه شده و هیچ گونه مشابهی در کل ایران ندارد. موسسه زبان از اولین آموزشگاه هایی در ایران بود که برای دسترسی زبان آموزان از سراسر دنیا به کلاس های موسسه، لبل از همه گیری کرونا و نه از روی اجبار، زیر ساخت کلاس های آنلاین را مهیا کرد.هم اکنون موسسه زبان آفاق از پیشگامان صنعت آموزش زبان آنلاین با بستر آموزش مجازی مناسب و 3 سرور اختصاصی لدرتمند برای حذف حداکثری کاهش سرعت و لطعی می باشد.

آدرس: میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، پلاک 103،طبمه اول

تلفن های دفتر مرکزی:

0215148

8- دوره های هیراد

آموزشگاه زبان هیراد ، با دپارتمانی متشکل از برجسته ترین اساتید تهران و اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار کننده دوره های حضوری و آنلاین زبان انگلیسی ، دوره های IELTS ، دوره های مکالمه فشرده ، دوره های بحث آزاد ، دوره های آمادگی آزمون OET ، آزمون PTE ، دوره های آموزش لغت و دوره های آزمون های داخلی کشور مانند TOLIMO ،MSRT  و دوره های زبان آلمانی ، ترکی و زبان فرانسه ویژه تمامی سنین می باشد . هیراد آکادمی ، آموزشگاه زبان حضوری در تهران می باشد که برای تمامی زبان آموزان گرامی نیز در الصی نماط دنیا دارای خدمات آموزش زبان آنلاین را نیز دارا می باشد.

آدرس: میدان مادر به سمت ولیعصر، ضلع جنوبی میرداماد، جنب بانک صادرات، پلاک 120، طبمه دوم

02126412912 – 02126709719 – 02126413563

9- دوره های مجید نجفی

دوره های مجید نجفی به صورت دوره های آنلاین مجازی آموزش زبان انگلیسی برگزارمیشود. این دوره ها از طریك نرم افزارهایی همچون اسکایپ، واتس اپ، وی چت، ایمو و … لابل برگذاری می -باشند و طبك نظرات شرکت کنندگان در این دوره- ها، کیفیت برگزاری این کلاس -ها با کلاس- های حضوری همسان می- باشد. لازم بذکر است تاکنون این دوره -ها در ایران، ارمنستان، چین، مالزی، عراق، امارات ،لطر، انگلستان، آمریکا، هلند و … برگزار گردیده است.

تلفن:09196331922

10-دوره های زبان زنگنه

اولین و معتبرترین مجموعه دارای مجوزهای رسمی در حوزه های آموزش دوره های تخصصی زبان ،برگزاری آزمونهای ماک، دوره های مجازی و آنلاین ، نشر و مجله اینترنتی تخصصی می باشد.

مجموعه موسسات زنگنه با بیش از 13 سال سابمه در زمینه ی برگزاری کلاس های آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس، همواره بر این مهم تاکید داشته است که دوره هایی با بالاترین کیفیت را ارائه نماید.آزمون آیلتس یکی از پر متماضی ترین آزمون های بین المللی زبان می باشد که به طور معمول افرادی که لصد مهاجرت تحصیلی و یا کاری را دارند، برای اثبات سطح زبان انگلیسی خود باید در این آزمون شرکت کرده و مدرک آن را برای اخذ پذیرش ویزا ارائه دهند.

آدرس: خیابان جردن، بالاتر از تماطع ظفر، نبش خیابان ناصری، پلاک 0

تلفن: 021 – 88203842

چه نمره ای می دهید؟

4.6/5
amin

amin

از کودکی علاقه به یادگیری و آموز دادن بودم تا اینکه ایده ای به فکرم آمد و آن کی خوبه بود... در کی خوبه به معرفی بهترین های هر حوضه میپردازیم

One thought on “بهترین دوره های زبان انگلیسی فاش شد+تحلیل و برسی⭐

  1. مهران میگوید:

    سلام وقتتون بخیر ببخشید کدوم یک یک دوره های زبان انگلیسی برای آیتلس خوب هست؟

  2. اشتراک ها: بهترین دوره های اینستاگرام+تحلیل و برسی – کی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترینها

بهترین کلاس های کنکور انلاین-min
دسته‌بندی نشده

بهترین کلاس های کنکور (آنلاین)

در دنیای امروز، تحصیلات بالا و ورود به دانشگاه های معتبر، برای جوانان بسیار اهمیت دارد. یکی از راه های معمول برای آمادگی در کنکور،

پزشک و سلامتی

بهترین کلینیک بوتاکس

یکی از مواردی که در حال حاضر در صنعت زیبایی بسیار محبوب شده است، انجام عمل بوتاکس است. بوتاکس یک روش غیرجراحی است که برای

ده تا از بهترین سالن های زیبایی-min
دسته‌بندی نشده

 بررسی بهترین سالن های زیبایی در تهران

مقدمه: صنعت زیبایی و آرایش در دنیای امروز با رونق فراوانی مواجه است. هر روزه تعداد زیادی از افراد به دنبال یافتن بهترین سالن های

بهترین دوره های فتوشاپ در ایران
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

بهترین دوره فتوشاپ ایران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی برای گذران زندگی، نیاز به ایجاد مهارت و توانایی های خاصی در خودمون هستیم و باید در جهت بالا بردن ظرفیت

ده تا از بهترین رستوران های تهران
رستوران ها

ده تا از بهترین رستوران های تهران

کلان شهر تهران با وجود اینکه شهر شلوغ و پر جمعیتی است پیدا کردن غذاهای خوش رنگ و لعاب اصلا در آن کار دشواری نیست.

بهترین سایت های خرید قهوه
سایر فروشگاه ها

بهترین سایت های خرید قهوه

تاریخچه قهوه درگذشته قهوه اولین بار در شهری به نام کافه در اتیوپی یافت شده است که نام قهوه نیز از همین شهر گرفته شده

دسته‌بندی نشده

بهترین دوره های آموزش عکاسی در ایران

مزایای تحصیل در رشته عکاسی چیست؟ آموزش عکاسی می تواند دنیایی از فرصت ها را باز کند. عکاسی می تواند به بیان خود و همچنین

ده تا از بهترین دوره های پریمیر در ایران
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین دوره های پریمیر در ایران

برنامه ویرایش ویدیو پریمیر بین شرکت های رسانه ای و تولیدکنندگان فیلم محبوب است. کلاس‌های پریمیر شروع به کار با این نرم‌افزار را آسان می‌کند،

ده تا از برترین استاد های ارزدیجیتال
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین استادهای آموزش ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چیست؟ ارزهای دیجیتال یا ارزهای الکترونیکی نوعی ارز اینترنتی هستند که بر اساس تکنولوژی بلاکچین ساخته شده‌اند. این ارزها مستقل از بانک‌ها مانند

موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین بازاریاب های داخل تهران

بسیاری از کسب و کارها می توانند سایت های تجارت الکترونیکی آزمایشی را بدون سرمایه گذاری قابل توجه راه اندازی کنند. با این حال، ایجاد

ده تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس با موبایل

در دنیای امروز، عکس‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین رسانه‌ها شناخته می‌شوند. با پیشرفت فناوری، امکاناتی برای ویرایش عکس‌ها با استفاده از موبایل‌ها نیز فراهم

بهترین سایت های خرید لباس زنانه
سایر فروشگاه ها

بهترین سایت های خرید لباس زنانه

در سال های اخیر، خرید آنلاین به طور فزاینده ای محبوب شده است و فهمیدن چرایی آن کار مشکلی نیست. خرید آنلاین لباس زنانه چندین

عضویت در خبرنامه

مطمئن باشید که هرگز از سمت کی خوبه ایمیل‌ یا پیامک های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.

آشنایی با کی خوبه

کی خوبه یک سایت حرفه ای در برسی فروشگاه ها و خدمات داخل ایران است و اطلاعات خود را به سختی جمعاوری کرده و در کار خودش بسیار حرفه ای عمل میکند.

kikhobeh 2023