بهترین مشاوره انتخاب رشته ایران

بهترین مشاوره انتخاب رشته ایران

همه ی ما انسان ها از وقتی که به دنیا آمده ایم ، تا وقتی که در دنیا هستیم با دوراهی های زیادی روبرو میشویم که باید بین آن ها انتخاب کنیم. تفاوت‌های بین کیفیت، نحوه زندگی و مسیری که افراد طی می‌کنند، همگی ناشی از انتخاب‌ها و تصمیم‌های آن‌ها در برهه‌های مختلف زندگی آن ها است.ماهمانطور که به سادگی  فراموش میکنیم هرلحظه در حال نفس کشیدن هستیم ، فراموش میکنیم که هر لحظه در حال انتخاب کردن هستیم. مسئله مهم اینجاست که همین انتخاب‌ها هستند که مسیر زندگی ما را می‌سازند و موفقیت یا شکست ما را در جنبه‌های مختلف زندگی رقم می‌زنند. هر چیزی که در زندگی شماست، به این دلیل وجود دارد که قبلاً در مورد چیزی یک انتخاب کرده‌اید.و این انتخاب‌ها ریشه هرکدام از دستاوردهای شماست.یکی از مهم ترین دستاورد های ما در زندگی که دوران کودکی و نوجوانی خودمان رو صرف آن میکنیم، انتخاب رشته کنکور است که جزو حساس ترین انتخاب های ما است و ما برای این انتخاب حساس نیاز به مشاوره و راهنمایی گرفتن از افراد با تجربه داریم. در ادامه کی خوبه بهتون معرفی میکنه تا بهترین مشاوره ها بتوانید بهره مند شوید.

اهمیت انتخاب رشته در ایران

انتخاب رشته تحصیلی یکی از مهمترین تصمیماتی است که برای هر دانش‌آموز و دانشجو اهمیت دارد. در ایران، انتخاب رشته خوب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر زندگی افراد داشته باشد و به آنها کمک کند تا موفقیت‌های بزرگتری در آینده داشته باشند. در ادامه به برخی از اهمیت‌های انتخاب رشته خوب در ایران پرداخته می‌شود:

  • شغل و کارآفرینی: انتخاب رشته مناسب می‌تواند به افراد کمک کند تا بتوانند در آینده شغلی مناسب و پر درآمد پیدا کنند. همچنین، اگر افراد رویایی و کارآفرین باشند، انتخاب رشته درست می‌تواند در آینده به آنها در تاسیس کسب و کار موفق کمک کند.
  • رضایت شخصی: انتخاب رشته مناسب باعث می‌شود که فرد به خودش اعتماد کند و به این عقیده برسد که از زندگی خود لذت می‌برد. بنابراین، انتخاب رشته خوب می‌تواند به افزایش رضایت شخصی کمک کند.
  • ارتباطات اجتماعی: انتخاب رشته مناسب می‌تواند باعث شود که فرد با افرادی با شغل و علایق مشابه آشنا شود و در ارتباط با آنها قرار بگیرد. این ارتباطات ممکن است در آینده به فرد در پیدا کردن شغل مناسب و حتی تاسیس کسب و کار کمک کنند.
  • اهمیت برای جامعه: انتخاب رشته مناسب می‌تواند به فرد کمک کند تا در زمینه‌ای خاص تخصصی شود و در آینده به توسعه آن زمینه کمک کند.

 انتخاب رشته خوب اصولی چه شرایطی دارد؟

برای آن که در انتخاب رشته کنکور سراسری بهترین دستاورد را داشته باشید و در آینده از انتخاب‌های خود پشیمان نشوید موارد زیر را که چکیده نظرات بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری است در نظر داشته باشید

 اولین مورد آن که انتخاب رشته شما در کنکور سراسری نباید صرفا بر اساس شانس قبولی باشد، در انتخاب رشته کنکور سراسری شما باید ضمن آنکه عاقلانه فکر میکنید، انتخاب های تان را  به ترتیب علاقه مندی های خود مرتب نمایید و در واقع رشته ای را که بیشتر دوست دارید در رتبه‌های بالاتر قرار دهید.

 برترین و بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری اعتقاد دارند که این انتخاب یکی از حساس ترین تصمیم های شما در طول زندگیتان است که در این انتخاب باید به تمام زوایا و جوانب امر دقت نمایید.

 در واقع در انتخاب رشته کنکور سراسری شما باید علاوه بر علاقه به امکانات شغلی و آینده شغلی و همچنین امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در ایران یا خارج از ایران را نیز در نظر بگیرید و برای یک انتخاب رشته خوب بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری به شما توصیه می کنند که کار انتخاب رشته را به روزهای آخر ما نگذارید و از چند ماه جلوتر سرچ ها و تحقیقات خود را برای داشتن یک انتخاب رشته خوب شروع نمایید. همچنین بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور به شدت و اکیدا توصیه می کنند که از انتخاب رشته های کامپیوتری استفاده نکنید زیرا هوش مصنوعی و کامپیوتر نمی تواند خیلی از مسائل خانوادگی و شخصی شما را دخیل نماید و انتخاب رشته ای خوب است که توسط یک مشاور با تجربه و با دانش بالا و با در نظر گرفتن جمیع جوانب انجام شود.

 یادتان باشد که در یکی از بزرگترین دوراهی های زندگی خود قرار دارید و در این انتخاب بدون در نظر گرفتن مسائل مالی سعی کنید از بهترین ها استفاده کنید تا در آینده پشیمانی برای تان به بار نیاورد.

معرفی بهترین مشاوره انتخاب رشته ایران

1- انتخاب رشته ۴ بعدی توسط استاد افشار

 این انتخاب رشته شامل مراحل مختلفی است. انتخاب رشته توسط قویترین نرم افزار و بانک داده کشور ، انتخاب رشته دستی با داده های آماری تحلیل شده سال های گذشته ، انتخاب رشته دستی با داده های آماری سال ۱۴۰۰، تخصیص سهمیه ها، ظرفیت ها. و انتخاب رشته با توجه به آینده پژوهی و صعود و سقوط رتبه ‌های پذیرفته شده با توجه به اقبال عمومی .

آدرس: تهران، اتوبان باکری جنوب، خیابان ارم، پلاک ۱،واحد۲۸

تلفن: ۴۴۱۲۹۶۳۵ – ۴۴۱۲۹۶۳۴

2- مجموعه آموزشی کارنامه خرد

پس از تماس با واحد مشاوره، شماره کارتی جهت واریز هزینه مشاوره به شما داده میشود و پس از ارسال فیش پرداختی، همکاران وقت مشاوره و صحبت مستقیم با مشاوران برند را هماهنگ میکنند،و این تایم مشاوره به صورت حضوری یا به صورت آنلاین (به انتخاب شما) خواهد بود.

در چیدمان رشته ها هم از نرم افزارهای کامپیوتری هوشمند استفاده میشود و هم چینش نهایی بر اساس نظر مشاور صورت میپذیرد و این کار توسط مشاوران شهیر و ارشد انجام خواهد شد و دستیار یا مشاوران کارآموز در سیستم کارنامه خرد جایگاهی ندارد.

آدرس : تهران شریعتی- خیابان صبور- پلاک26

تلفن: 02126401062

3- انتخاب رشته علی میرصادقی

بعد از این که موسسه انتخاب رشته بارسا تست‌های روانشناسی رو گرفت و مشاوران نتایج رو بررسی کردند، نوبت به این می‌رسه که با عمق بیشتری خودتون رو بشناسید. خودشناسی و شناخت دنیای درون معیار اولیه ما برای شناخت و پیدا کردن رشته ای هست که سازگاری بیشتری با ویژگی‌های مختلف شما داره. اگه قبل از انتخاب رشته کنکور خودمون رو نشناسیم، احتمالا شبیه خیلی از افرادی می‌شیم که پس از مدتی از رشته‌هاشون انصراف میدن یا افرادی که شغلشون هیچ شباهتی به رشته دانشگاهی‌شون نداره. این افراد در انتخاب رشته موفق نبودند و ممکنه تمام عمرشون رو با حسرت گذشته و انتخاب اشتباهشون بگذرونند.

آدرس : تهران – شريعتي – نرسيده به ميدان قدس – روبروي خيابان واعظي – بن بست الوند – ساختمان بارسا

تلفن: 02122677917

4- مرکز انتخاب رشته ایران تحصیل

داوطلبان گرامی می‌توانند از طریق مشاوره‌ های حضوری، تلفنی و آنلاین از خدمات این مرکز استفاده نمایند. ایران تحصیل تنها یک سایت نیست، بلکه به عنوان یکی از بهترین مراکز انتخاب رشته در تهران و مراکز مجاز سنجش 1401، متشکل از یک تیم بسیار قوی، کاردان و پر انرژی است که تمام همت خود را درباره بهترین خدمات به داوطلبان گرامی می‌نماید. از مزایای مشاوره کنکور ایران تحصیل پاسخ‌ گویی همه‌ روزه این مرکز است که داوطلبان می‌ توانند در هر ساعت از شبانه‌ روز بدون صرف هیچ‌ گونه هزینه‌ ای با مشاورین مرکز انتخاب رشته در ارتباط باشند. علاوه‌ بر خدمات مشاوره‌ ای که در این مرکز انجام می‌شود، همه خدمات مربوط به انجام ثبت‌ نام و انتخاب رشته نیز صورت می‌گیرد.

تلفن: واحد مشاوره از طریق تلفن ثابت (بدون گرفتن کد و پیش شماره) : 5307 907 909

5-گروه انتخاب رشته حسین باباییان 

استاد حسین باباییان با حدود 12 سال تجربه و انتخاب رشته های موفق های متعدد توانسته یکی از برترین مشاور ا در زمینه کنکور و پایه شود حسین باباییان را میتوان جزو استاد های با اخلاق و پر انرژی در زمینه ی مشاور و انتخاب رشته دانست. از افخارات این استاد میتوان رتبه 14 کنکور رشته انسانی و 220 رشته ریاضی دانست.

تلفن : 09365129859

6- گروه انتـخاب رشتـه تخصـصی استاد علیرضا شفیعی

خدمات انتخاب رشته بنیاد علمی و آموزشی ‏شفیعی‎ شامل :

امکان مشاهده فیلم، کتاب ‏دیجیتال معرفی رشته ها و دانشگاه ها‎ ‎ورکشاپ های مقدماتی و تخصصی جهت افزایش آگاهی شما با موضوعات مهم و….

آدرس: تهران خیابان اسکندری جنوبی بین آزادی و کلهر پلاک 455

تلفن:02166123044- 02162999006

7- انتخاب رشته موسسه موفقیت

در موسسه موفقیت این تضمین به شما داده می شود که در بهترین رشته و دانشگاه ممکن قبول خواهید شد و امکان ندارد کسی با رتبه شما در جای بهتری قبول شود. هزینه انتخاب رشته موسسه موفقیت با توجه به امکانات و خدمتی که به شما ارائه می دهد، از هزینه بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

آدرس: تهران – پاسداران – نگارستان ششم – پلاک55 – واحد9

تلفن:

02122891840

8- مرکز مشاوره تحصیلی شهداد

 

دکتر شهداد نخبه مشاوره تحصیلی و شغلی و بیزنس پلنر هستند و در همه مقاطع تحصیلی انتخاب رشته و هدایت تحصیلی و شغلی را شخصا انجام می دهد و یا در همایش های انتخاب رشته  خود صفر تا صد یک انتخاب رشته علمی و بدون خطا را آموزش می دهد.

آدرس: تهران ، ابتدای پاسداران ، خیابان گل نبی ، برج زمرد

تلفن: ۰۲۱۲۲۸۹۶۲۷۴

9- مرکز مشاوره آویژه

کانون مشاوره آویژه , جامع ترین و بروزترین بانک اطلاعاتی مشاوره ای تلفنی , با مجوز رسمی و تشکیل کارگروه مجرب و به پشتوانه گنجینه اطلاعات چند ساله , با هدف رفع نیازهای تحصیلی , فرهنگی و روانشناختی آحاد جامعه شروع به فعالیت نموده و بر آن است تا با ارائه خدمات مشاوره ای تلفنی و حضوری , خدماتی جامع و کاربردی به مخاطبان گرامی در داخل و خارج از کشور و در تمامی سطوح و سنین ارائه نماید.

تلفن: ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵

10- مرکز مشاوره 3 گام

تیم 3گام مجموعه‌ای از رتبه‌های برتر آزمون سراسری، ارشد و دکترا هستند که در نظر دارند با طراحی روش‌های علمی و به‌روز و با استفاده از ترکیب تکنولوژی و علم آموزش و روان‌شناسی یادگیری، روش‌هایی را برای ایجاد لذت مطالعه اثربخش ابداع نمایند. در راستای این هدف، آزمون‌های سراسری محل بسیار مناسبی برای تمرین روش‌های صحیح مطالعه هستند. کما اینکه بسیاری از روش‌هایی که ما به آن‌ها پرداخته‌ایم را در مسیر همین آزمون‌ها آموخته‌ایم.

آدرس: تهران – خیابان اسکندری شمالی – فرصت شیرازی – پلاک 140 طبقه اول

تلفن: 02162839000

چه نمره ای می دهید؟

4.6/5
amin

amin

از کودکی علاقه به یادگیری و آموز دادن بودم تا اینکه ایده ای به فکرم آمد و آن کی خوبه بود... در کی خوبه به معرفی بهترین های هر حوضه میپردازیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترینها

ده تا از بهترین دوره های پریمیر در ایران
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین دوره های پریمیر در ایران

برنامه ویرایش ویدیو پریمیر بین شرکت های رسانه ای و تولیدکنندگان فیلم محبوب است. کلاس‌های پریمیر شروع به کار با این نرم‌افزار را آسان می‌کند،

ده تا از برترین استاد های ارزدیجیتال
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین استادهای آموزش ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چیست؟ ارزهای دیجیتال یا ارزهای الکترونیکی نوعی ارز اینترنتی هستند که بر اساس تکنولوژی بلاکچین ساخته شده‌اند. این ارزها مستقل از بانک‌ها مانند

موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین بازاریاب های داخل تهران

بسیاری از کسب و کارها می توانند سایت های تجارت الکترونیکی آزمایشی را بدون سرمایه گذاری قابل توجه راه اندازی کنند. با این حال، ایجاد

ده تا از بهترین رستوران های تهران
رستوران ها

ده تا از بهترین رستوران های تهران

تهران کلان شهر شلوغی است که پیدا کردن غذاهای جذاب درش اصلا کار دشواری نیست. این شهر با جمعیت متنوع و سنت های غنی آشپزی

ده تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

ده تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس با موبایل

در دنیای امروز، گوشی‌های هوشمند به بخشی از زندگی ما تبدیل شده‌اند، و همچنین اپلیکیشن‌های ویرایش عکس همراه با آن‌ها نیز عضوی از زندگی ما

بهترین سایت های خرید لباس زنانه
سایر فروشگاه ها

بهترین سایت های فروش لباس زنانه

در سال های اخیر، خرید آنلاین به طور فزاینده ای محبوب شده است و فهمیدن چرایی آن کار مشکلی نیست. خرید آنلاین لباس زنانه چندین

بهترین فروشگاه های عینک در ایران
سایر فروشگاه ها

بهترین سایت های فروش عینک در ایران

شاید تا به حال وقتی که پای کامپیوتر و برنامه نویسی و یا کار با اینستاگرام و… هستید، چشم هایتان بسوزد و احساس درد کنید

موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

بهترین دوره های آموزش وردپرس

استفاده از وردپرس در سال‌های اخیر به طور قابل توجهی محبوب شده است. زیرا افراد بیشتری برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود، تبلیغ برند شخصی خود یا

موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

بهترین سایت های آموزش پایتون در ایران

پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و محبوب است که به دلیل سادگی، خوانایی و تطبیق پذیری شناخته شده است. از آن در برنامه

بهترین مدرسان اینستاگرام
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

بهترین دوره های اینستاگرام+تحلیل و برسی

آیا تا به حال فکر کردید که فعالیت در رسانه‌های دیجیتال به خصوص اینستاگرام چه کمکی به کسب درآمد شما می‌کند؟ می توان ادعا کرد

موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

درگذشته مردم اکثر مایحتاج زندگیشون رو خودشون تهیه میکردن و اگه نیازمند چیزی بودن به روش مبادله کالا با کالا اون رو ازدیگران میگرفتن. مثلا

معرفی بهترین سایت های ثبت شرکت در کی خوبه
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

بهترین سایت های ثبت شرکت

امروزه پیدا کردن کسب و کار مناسب بزرگ ترین چالش جوان هاشده کاری که در آن درآمد مناسبی داشته باشند تا بتوانند زندگی خودشون رو

معرفی بهترین چشم پزشکان در کی خوبه
پزشک و سلامتی

بهترین چشم پزشکان تهران

  چشمها یکی از بهترین نعمات الهی و نمایشگر قدرت خارق العاده خالق آن است .شگفتی و عجایب چشم فراوان است .چشم انسان عضوی بسیار

بهترین سئو کاران ایران
موبایل ، کامپیوتر ، تکنولوژی

بهترین سئوکاران ایران

10 تا از بهترین سئو کاران ایران در گذشته وقتی سوالی پیش میومد از بزرگ تر ها و یا کسایی که در اون زمینه ماهر

عضویت در خبرنامه

مطمئن باشید که هرگز از سمت کی خوبه ایمیل‌ یا پیامک های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.

آشنایی با کی خوبه

کی خوبه یک سایت حرفه ای در برسی فروشگاه ها و خدمات داخل ایران است و اطلاعات خود را به سختی جمعاوری کرده و در کار خودش بسیار حرفه ای عمل میکند.

kikhobeh 2023